دو موفقیت ملی و ارزنده فرهنگی دادگستری استان کرمانشاه

10 ارديبهشت ماه 1398 - 0 : 8


معاون فرهنگی دادگستری استان کرمانشاه :کسب مقام سوم کشوری در طرح تکریم ارباب رجوع و دریافت تقدیر نامه تعالی فرهنگی قوه قضائیه برای چهارمین سال پیاپی توسط دادگستري استان كرمانشاه براساس مدل ارزيابي EFQM

دادگستری استان  کرمانشاه در اولین سال ارزیابی دادگستری ها در طرح تکریم ارباب رجوع توانست مقام سوم کشوری را در بین 31 استان کشور کسب نماید.

دانیال هودرجی معاون فرهنگی دادگستری کل استان کرمانشاه با بیان مطلب فوق یادآور شد از همین رهگذر دادگستری استان کرمانشاه توانسته است برای چهارمین سال پیاپی موفق به دریافت تقدیر نامه چهارستاره تعالی قوه قضائیه از حیث فرهنگی براساس مدل ارزيابي EFQMشود.


ایشان افزود:  در مراسمی که با حضور ریاست معظم قوه قضائیه ، مسئولین عالی قضائی و روسا و دادستانهای سراسر کشور برگزار شد ،دکتر عدالت خواه رئیس کل دادگستری کرمانشاه تقدیرنامه خود را از حضرت آیت الله رئیسی؛ رئیس محترم قوه قضاییه دریافت کردند.
 

عبارت EFQM سرواژه عبارت Europen Foundation for Quality Management  و به معنای مدل جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمان می باشد.این مدل چارجوبی سازمانی و پایه و اساسی برای جوایز کیفی ملی و محلی در اروپا مطرح شده است همچنین عامل مهمی در رشد و تعالی خود ارزیابی سازمان و ابزاری مفید و کاربردی برای کمک به سازمان هایی است که در مسیر رشد و تعالی قرار گرفته اند.تعالی به معنای تکرار و تمرین خوب در مدیریت سازمان و دستیابی به اهداف آن می باشد

هودرجی  درپايان كسب  اين افتخار را به عموم مردم و هم استانی های عزیز ، رئيس كل محترم دادگستری  و همه قضات و كاركنان ارجمند تبريك گفت و اظهار اميدواري كرد كه درسال جاري حجم خدمات فرهنگي دستگاه قضائي رشد فزاينده اي داشته باشد.

لازم به ذکر است در متن این تقدیر نامه آمده است:

باسمه تعالی                                                                                            ***

اولین دوره جایزه تکریم ارباب رجوع قوه قضائیه 

تقدیرنامه تکریم ارباب رجوع سال 1397

 

برادر گرامی جناب آقای عدالت­خواه

رئیس کل محترم دادگستری استان کرمانشاه

تحقق آرمان­های متعالی نظام اسلامی مستلزم توجه ویژه به سرمایه اجتماعی دستگاه قضایی در سطح جامعه می­باشد و این مهم جز با ارتقای سطح تکریم ارباب رجوع در قوه قضاییه محقق نخواهد شد. مدل ارزیابی تکریم ارباب رجوع که از سوی معاونت فرهنگی قوه قضاییه طراحی و اجرا شده است، الگویی ارزشمند در مسیر تعالی قوه قضایبیه می­باشد.

اکنون که اولین دوره ارزیابی تکریم ارباب رجوع در سال 1397، در سطح دادگستری­های سراسر کشور برگزار گردیده است و دادگستری استان کرمانشاه موفق به کسب امتیاز لازم برای اخذ تقدیرنامه سه ستاره و رتبه سوم در این دوره گردید، بر خود لازم می­دانم که اهتمام جنابعالی و همکاران را به مقوله تکریم ارباب رجوع ارج نهاده، از خداوند متعال توفیق روزافزون شما را در خدمت­رسانی بهتر به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی طلب نمایم.

 

سید ابراهیم رئیسی

رئیس قوه قضاییه