بیانیه دستگاه قضائی استان کرمانشاه در دفاع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران

20 فروردين ماه 1398 - 0 : 10


باسمه تعالی

واعدوا لهم مااستطعتم من قوه

بیانیه دستگاه قضائی استان کرمانشاه در دفاع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران

انقلاب اسلامی ایران از نخستین روزهای شکل گیری خود همواره محسود معاندین مستکبر عالم بوده است که استقلال و آزادی آن را تاب نیاورده و امروز علاوه بر آن نفوذ ایدئولوژیکش در جغرافیای ستمدیدگی منطقه و جهان را بر نمی تابند .

بدیهی است آنچه در برنامه­ی همیشگی دشمنی های پیدا و پنهان نظام سلطه جهانی مشهود بوده حمله به عناصربنیادین این نهضت الهی نظیر اصل اصیل ولایت است و در مراتب بعدی آن نهادهای انقلابی قرار دارند .

موضع اخیر امریکای جنایت پیشه در قبال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که بیشتر شبیه یک کاریکاتور بلاهت آمیز و بحمدالله یک خود زنی سیاسی است تنها موجب تعمیق بیزاری و نفرت دلهای آگاه و جانهای بیدار  ایرانیان و آزادگان جهان از این رژیم سفاک و سلطه­ی رو به زوال است .

امروز سپاه پاسداران  انقلاب اسلامی نورچشم امّت  اسلام ، تجلی راستین ایثار و شهادت ، عشق به خدمت و دفاع از محرومان و مظلومان است .

بلاشک در انقلاب اسلامی و ارزشهای انسانی آن ، همه ایرانیان و احرار جهان خود را پاسدار انقلاب اسلامی ایران می دانند و سپاه عزیزدر مقابل این موضع امپریالیستی حماقت و جنایت ، تنها نیست که همه­ی ما در سایه­ی ولایت نورانی مقام معظم رهبری، پاسداران انقلاب اسلامی ایران هستیم .

 

دستگاه قضایی استان کرمانشاه