چهل و پنجمین جلسه شورای قضائی استان با حضور رئیس کل دادگستری برگزار شد

22 اسفند ماه 1397 - 0 : 12


چهل  و پنجمین جلسه شورای قضائی استان با حضور رئیس کل دادگستری برگزار شد

در این جلسه که آخرین جلسه شورا در سال 97 بود ، رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: لازم است از سالها خدمات دلسوزانه حضرت آیت الله آملی لاریجانی در دوره ریاست بر قوه قضائیه که بحمدالله توفیقات و دستاوردهای مهم و قابل تحسین و تقدیری از آن حاصل شد تشکر و تقدیر کنیم و برای ایشان در موقعیت بسیار حساس جدیدشان آرزوی تایید و توفیق مضاعف کنیم.

وی حضور حضرت آیت الله رئیسی را برای مدیریت جدید دستگاه قضائی حائز اهمیت و اغتنام برشمرد و برای ایشان هم آرزوی موفقیت کرد.

دکتر عدالت خواه با الهام از حضوری که در جلسه معارفه ایشان داشتند افزود عزم جدی حضرت آیت الله رئیسی بر قانونمندی قاطعانه است چرا که ایشان فرمودند منشور ما در کار همین اشارات حکم انتصاب از طرف رهبری است که برای ما در حکم یک منشور مطاع است. رئیس قوه قضائیه خط قرمز قوه قضائیه را ادعاها و حرف های غیر مستند عنوان کرد و خاطر نشان کرد آیت الله رئیسی اصرار موکدی بر اجرای قانون دارند و گفتند که قانون را با تمام قوت اجرا خواهیم کرد و آن را برای هیچکس و هیچ کجا دور زدنی نمی دانیم.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه بر لزوم همراهی همگانی دستگاه قضائی با این نگاه مدیریتی تاکید کرد و گفت دستگاه قضائی استان کرمانشاه  با تمام ظرفیت خود آمادگی جهادی برای اجرای سیاستهای جدید قوه قضائیه دارد.

در این جلسه دستور کار شورای قضائی و نیز هشتمین جلسه شورای اطلاع رسانی و ارتباطات رسانه ای دادگستری استان بررسی شد.