نشست اعضای شورای قضایی استان در اداره زندانها و اقدانات تامینی و تربیتی استان کرمانشاه

18 بهمن ماه 1397 - 0 : 9


نشست اعضای شورای قضایی استان در اداره زندانها و اقدانات تامینی و تربیتی استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی زندان های کرمانشاه با حضور رئیس کل دادگستری کرمانشاه نشست اعضای شورای قضایی در محل سالن جلسات اداره کل زندان های کرمانشاه برگزار و مهم ترین موضوعات و مسائل مرتبط با دادگستری کل وسازمان های تابعه قوه قضائیه استان بررسی شد.

رئیس کل دادگستری و رئیس شورای قضایی استان در سخنانی حلول دهه مبارکه فجر وآغاز چهل سالگی انقلاب اسلامی را که مصادف شده با ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را گرامی داشت و یاد آورشد؛انقلاب اسلامی علی رغم تمام دشمنی ها وتوطئه های دشمنان و اسکتبار جهانی  به خاطر پایگاه مردمی و هدایت های رهبری معظم حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی) روز به روز شکوفاتر می شود.

دکتر محمد رضا عدالت خواه در ادامه با اشاره به آثار و برکات انقلاب شکوهمند اسلامی خاطرنشان کرد؛ امروز در سایه این انقلاب ارزشمند نیاز است که فضای معنوی در سیستم اداری بیش از پیش توسعه یابد و غفلت ودور شدن ازفضای معنوی باعث آسیب است.

وی با بیان مطالب فوق اهمیت حضور پر شور اقشار ملت سرافراز ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را  مورد تاکید قرار داد.

در ادامه این نشست علاوه بر معاونین دادگستری کل و دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هریک از مدیران و رؤسای سازمان های تابعه دستگاه قضایی استان موضوعات حوزه تحت نظارت خود را تشریح نمودند.

منصور بیگلری مدیر کل اداره زندانهای استان کرمانشاه با ارائه گزاشی از روند اقداممات انجام شده در زندانها تاکید کرد  کار در حوزه زندانبانی وسیع و دستاوردهای این بخش مرهون لطف و عنایت الهی،  تلاش کارکنان وحمایت مسئولان به ویژه مقامات قضایی استان است.

عضو شورای قضایی استان کرمانشاه در بخش دیگری از گزارش خود فعالیت های حوزه اشتغال وحرفه آموزی زندانیان در راستای تحقق دستور عمل اقتصاد مقاومتی را چشم گیر دانست و از راه اندازی کارگاه های مختلف تولیدی در بخش زندان مردان و زنان استان خبر داد.