امام جمعه اهل سنت کرمانشاه: به نمایندگی از اهل سنت کرمانشاه از زحمات دستگاه قضائی استان تشکر می کنم

29 آبان ماه 1397 - 0 : 13


امام جمعه اهل سنت کرمانشاه: به نمایندگی از اهل سنت کرمانشاه از زحمات دستگاه قضائی استان تشکر می کنم

ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه که به مناسبت آغاز هفته وحدت در جمع نمازگزاران دادگستری کل استان کرمانشاه حاضر شده بود ، رسول اکرم (ص) را به تعبیر فاخر و تمام کننده قرآن کریم اسوه حسنه بر شمرد و گفت با داشتن چنین پیامبری هیچ جایی برای اختلاف باقی نمی ماند و بی تردید اختلاف و انشقاق نتیجه انشقاق از سیره نبوی است.

ایشان نظام جمهوری اسلامی ایران ، امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری مصداق مسلم شرح صدر و پرچمدار وحدت جهان اسلام خواند و افزود اهل سنت از دوستداران اهل بیت رسول الله (ص) هستند و مواریث معنوی زیادی از بزرگان اهل سنت در مدح و نعت اولیا و ائمه اطهار و خاندان رسول اکرم بجای مانده و برای تصدیق این قول به قرائت و شرح ابیاتی از امام شافعی در مدح امیرالمومنین علی (ع) پرداخت.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه وجود وحدت در استانهایی از کشور که جمعیت مرکب دارند را نشانه توفیق جمهوری اسلامی ایران و نگاه بلند امام عزیز و رهبری معظم دانست و افزود باید قدر این نعمت را بدانیم.

ماموستا محمدی ضمن توصیه های اخلاقی به کارگزاران دستگاه قضائی استان در استمرار حسن برخورد با مراجعین محاکم ، خاطر نشان ساخت بحمدالله عملکرد دستگاه قضائی استان قابل تقدیر است و من به نمایندگی از اهل سنت کرمانشاه از زحمات دستگاه قضائی استان تشکر می کنم.

وی ضمن تقدیر از مدیریت دادگستری استان گفت در سالهای حضور دکتر عدالت خواه در این استان شاهدیم که نگاه ایشان نیز مبتنی بر تکریم عمومی و حفظ یکپارچگی و وحدت است و من تعبیری دارم که می گویم : آقای دکتر عدالت خواه وحدت را با خود به استان کرمانشاه آورده اند و به همین سبب لازم است از زحمات ایشان قدردانی کنم.

امام جمعه اهل سنت حضور مستمر مردم و مسئولین استان در مناطق زلزله زده  را نیز از برکات همین وحدت کلمه دانست و افزود همه دیدیم در زلزله کرمانشاه ملت ایران چه صحنه های زیبایی از خُلق نبوی و نوع دوستی را به نمایش گذاشتند و این حاصل همدلی و وحدت عمومی ملت ایران است که خدا را بر آن شاکریم.