تغيير سكانداري دادستاني دالاهو

30 مرداد ماه 1397 - 0 : 13


با حضور دكتر محمد حسين صادقي دادستان عمومي و انقلاب كرمانشاه  در حوزه قضائي دالاهو ، اززحمات كاوه جشني براي سالها خدمت درسمت دادستاني اين شهرستان تجليل شد و بامعرفي علی صادقي كه پيش از اين بازپرس دادسراي اسلام آباد غرب بوده،  دادسراي عمومي و انقلاب دالاهو تصدي  جديدي را تجربه خواهد كرد .

دادستان عمومي و انقلاب كرمانشاه بااظهار اميدواري براي ايشان درسمت جديد ، منصب خطير قضا و خصوصا دادستاني را ملجأ و نقطه عطف و اميد مردم براي احقاق دانست و گفت خوشبختانه  ما منشور متقن و كاملي از اخلاق حرفه اي قضا را از مواريث معنوي ومنابع قرآني و روائي به ارث برده ايم و باتاسي به مكتب ناب اسلام و تطبيق اقتضائات روز ميتوانيم در مسير تحقق عدالت گام برداريم.
ايشان تعامل بين دستگاههاي مختلف كه همگي  موظف و مفتخر به خدمت  مردم هستند را زمينه ي لازم تحقق حداكثري اين وظيفه دانست و خاطرنشان ساخت كه تعامل نافي استقلال و خط كشيهاي قانوني وظائف قوا نيست و درسايه هم افزايي و همدليست كه هر مديري ميتواند رسالت خود را بهتر به منزل مقصود برساند.


دكتر صادقي توجه ويژه قضائي به شرايط فعلي كشور را كه به واقع در نبرد مستقيم اقتصادي قرارگرفته  يك ضرورت انكارناپذير برشمرد و گفت پايش و رصد دقيق اوضاع ، براي صيانت از حقوق مردم  ، وظيفه ايست كه بايد خواب راحت را از چشم دادستانهاي ما بگيرد. ميدانيم كه كشور درگير  ناجوانمردانه ترين  حملات اقتصادي است و دنياي استكبار علنا اعلام جنگ كرده كه خوشبختانه مقام معظم رهبري حفظه الله تعالي  ديده بان بزرگ و بصير نظام ، نقشه هاي آنان را  به روشني دريافته اند و تحليل ميكنند. واينك وظيفه ماست كه هركدام در هر موقعيتي كه هستيم به عنوان سربازان نظام اسلامي توان حداكثري خودرا بكار بگيريم تا مبادا خائنان و غافلاني در داخل ، خواسته و ناخواسته پياده نظام اين جنگ اقتصادي شوند و عرصه را بر مردم تنگ كنند.

ايشان هوشياري بيش از پيش دستگاه قضائي استان را يادآورشد و گفت سياست كلي قوه قضائيه و در مقياس استاني آن  نيز در اتخاذ مواضع دقيق و قاطعانه رئيس كل محترم دادگستري استان و دادستاني كرمانشاه براي همه روشن است .ما  براي اخلالگران بازار و نظم عمومي در هر شكل و موقعيتي  باشند  كه بخواهند مردم را به عسرت بكشانند مماشات و مسامحه اي نميشناسيم.    
درپايان باحضور شوراي تامين شهرستان و قضات و كارمندان اين حوزه لوح تقدير و حكم انتصاب مسولان قضائي دادسراي دالاهو به اين عزيزان تقديم شد