دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و شرکت در مراسم هفت تیر برنامه های روز هفتم هفته قوه قضائیه در کرمانشاه

7 تير ماه 1397 - 0 : 11


دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و شرکت در مراسم هفت تیر برنامه های روز هفتم  هفته قوه قضائیه در کرمانشاه

رئیس کل دادگستری و اعضای شورای قضائی استان با حضور در بیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به مناسبت هفته قوه قضائیه با ایشان دیدار کردند.

حضرت آیت الله علما در این دیدار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین قضائی کشور  و تاکید بر اطلاع رسانی درست و هنرمندانه یادآور شد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند عملکرد و اقدامات دستگاه قضائی باید برای مردم بیان شود تا مردم از این اقدامات مطلع شوند و این اطلاع رسانی باید هنرمندانه صورت گیرد.

ایشان تاکید کرد اعتماد مردم به دستگاه قضائی و اعتماد سازی از سوی سئولین دستگاه قضائی از دیگر کارهایی است که همواره باید مد نظر قرار گیرد به گونه ایی که مردم دادگستری را به معنای واقعی کلمه ملجأ و پناهگاه خود بدانند و در مشکلات با آسودگی کامل به آن مراجعه کنند.

امام جمعه کرمانشاه در ادامه سخنان خود جهادی فکر کردن و انقلابی عمل کردن را مورد تاکید قرار داد و افزود این مهم باید در رویه ی کاری همه مسئولین کشور قرار گیرد به گونه ای که کار مردم به بهترین شکل ممکن انجام شود در واقع مردم و خدمت به آنها در سرلوحه کارها قرار گیرد.

در ابتدای این دیدار دکتر عدالت خواه رئیس کل دادگستری گزارش مختصری از اقدامات انجام شده دادگستری را ارائه کرد.

پس از دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، رئیس کل دادگستری و اعضای شورای قضائی استان در معیت آیت الله علما برای شرکت در مراسم شهدای هفت تیر که توسط سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شده بود در محل مراسم حضور یافتند و در این مراسم شرکت کردند.

لازم به یادآوری این مراسم با حضور مقامات ارشد استان ، کارکنان و قضات دادگستری و جمعی از مردم در مسجد غدیر برگزار شد و یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش گرامی داشته شد.