برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان با سخنرانی رئیس کل و حضور کارکنان دادگستری و خانواده های ایشان

12 ارديبهشت ماه 1397 - 0 : 9


برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان با سخنرانی رئیس کل و حضور کارکنان دادگستری و خانواده های ایشان

به مناسبت میلاد صاحب زمان (عج) معاونت فرهنگی دادگستری کل استان کرمانشاه جشن بزرگ نیمه شعبان را با دعوت از تمامی قضات و کارمندان دادگستری استان و خانواده های ایشان در سالن بزرگ انتظار کرمانشاه برگزار کرد.

این مراسم بزرگ که در بعد از ظهر روز دوشنبه برگزار شد با استقبال کم نظیر کارکنان دستگاه قضائی استان و خانواده های ایشان مواجه شد و تمامی کرسی های سالن پر شد و روزی مفرح رقم خورد.

دکتر عدالت خواه به عنوان مدیریت ارشد دستگاه قضائی استان ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع خانواده بزرگ قضائی استان با تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان ، برگزاری جشن سرور در ایامی که متعلق به میلاد ائمه می باشد را توصیه کرد همانگونه که در ایام اندوه ایشان نیز باید ناراحت بود.

ایشان در ادامه سخنان خود به برخی نتایج دستگاه قضائی استان در سال 96 اشاره کرد و گفت بحمدالله نتایج حاصله حاکی از پیشرفت دادگستری استان در زمینه های مختلف بوده است.

رئیس کل دادگستری استان ادامه داد درخشش دادگستری استان در حوزه فرهنگی برای سومین سال پیاپی ، کسب رتبه برتر در استفاده از مجازات های جایگزین حبس و نیز پیشگیری از وقوع جرم و ... برخی از خدمات شایسته دستگاه قضائی استان است که شایان تقدیر و یادآوری است.

دکتر عدالت خواه تاکید کرد برنامه های قضائی استان در سال 97 با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد و از همه خواست در این راه تلاشی بیش از پیش از خود نشان دهند.

لازم به ذکر است در این مراسم برنامه هایی از جمله اجرای موسیقی ، اجرای گروه تواشی ، اجرای استند آپ کمدی ، نمایش ، اجرای برنامه برای کودکان ، برگزای مسابقه برای شرکت کنندگان و اهدا جوایز یه ایشان برگزار شد.

بخشی از جوایز مسابقات این مراسم توسط گروههای مختلف از جمله بانک رسالت ، گروه بازرگانی زرهون ، فروشگاه چادر و عفاف نیکزاد ، فرش آراء مشهد و همکاری تعاونی مصرف کارکنان دادگستری استان کرمانشاه و شهرداری  کرمانشاه تامین و تقبل شد که جا دارد از مساعی این عزیزان در برگزاری با شکوه این مراسم تشکر کرد.