دادستان انتظامی قضات در جمع قضات استان کرمانشاه: نفوذ فرهنگی و ابعاد معنوی انقلاب اسلامی کابوس استکبار جهانی شده است

17 بهمن ماه 1396 - 0 : 14


دادستان انتظامی قضات در جمع قضات استان کرمانشاه: نفوذ فرهنگی و ابعاد معنوی انقلاب اسلامی کابوس استکبار جهانی شده است

حضرت حجت الاسلام و المسلمین موحدی دادستان انتظامی قضات ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ورود دشمن شکن انقلاب اسلامی به چهلمین سال حیات خود ، ایام سوگواری فاطمیه اول را نیز تسلیت گفت.

ایشان با اشاره به خاستگاه اسلامی انقلاب و تفکر اصیل و قرآنی امام راحل (ره) نعمت انقلاب را نعمتی شایان شکرگذاری برشمرد و افزود مقایسه سطح امکانات و خدمات نظام اسلامی با حکومت طاغوت وجوب این شکرگزاری را روشن تر می کند.

وی توزیع عادلانه ثروت و امکانات را در اقصی نقاط کشور و بالاخص نوارهای مرزی که بنای رژیم پهلوی بر محروم نگه داشتن آنها بوده از برکات انقلاب اسلامی ماست.

دادستان انتظامی قضات افزود آثار انسان ساز این انقلاب را باید در بسط برکت آمیز آن در مناطقی از جهان دید که اسمی از اسلام در آنجا نبوده اما امروز حتی مرجع تقلید دارند و مفتخریم که امروز ما در 105 نقطه جهان مدرسه دینی داریم. و این از تاثیرات ابعاد معنوی و نفوذ فرهنگی انقلاب است که تبدیل به کابوسی برای استکبار جهانی شده است. حججی ها که نسل واقعی این تفکر انقلابی هستند سر می دهند تا خون آزادگی در شریان آزادی خواهان عالم جریان داشته باشد.

وی 22 بهمن امسال را بدون تردید با شکوهتر و پرشورتر  از سالهای قبل دانست.

دادستان انتظامی قضات در بخش دیگری از بیانات خود به ضرورت پایبندی مسئولین به آرمانهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت آفت اشرافیگری روح مسئولیت پذیری را مخدوش می کند و باید به شدت از آن پرهیز کرد.

ایشان گریزی هم به این موضوع داشتند که عدم نظارت برخی از مسئولین در حوزه مسئولیت خود در بخشهای مختلف مملکت به معضل و چالشی برای قوه قضائیه تبدیل خواهد شد و افزود: قوه قضائیه از قضات خدوم قدردانی و حمایت می کند و با تخلفات قاطعانه برخورد می نماید و قضات در برقراری نظم و امنیت اجتماعی نقش اساسی دارند.

حضرت حجت الاسلام و المسلمین موحدی در پایان نشست صمیمی ضمن قدردانی از نمایندگان خود در واحد ارزشیابی قضات استان و تکریم زحمات ایشان، با توجه به اتمام مدت ماموریت آنها، دو تن از دیگر قضات استان را به این نمایندگی معرفی و احکام انتصاب آنها را تقدیم کردند.