دستگاه قضائی استان آماده ایفای نقش سازنده در اقتصاد مقاومتی

18 دي ماه 1396 - 0 : 14


دستگاه قضائی استان آماده ایفای نقش سازنده در اقتصاد مقاومتی

سومین جلسه ستاد استانی اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی دادگستری کرمانشاه با حضور رئیس کل دادگستری استان و کلیه اعضا برگزار شد.

دکتر عدالتخواه به عنوان رئیس این ستاد هدف ستاد را لبیک دستگاه قضائی به فرامین ولایی رهبری معظم در حوزه اقتصاد مقاومتی برشمرد و گفت باید دستگاه قضائی با همه توش و توان و بکارگیری ظرفیت قانونی خود به اقتصاد کشور خدمت کند.

ایشان افزود دادستانی استان نهادهای مرتبط در حوزه فعالیت بنگاههای اقتصادی را مورد سئوال قرار دهد تا واحدهایی که می توان با اعمال ظرفیت های قانونی احیا کرد و به چرخه تولید و اشتغال استان برگرداند شناسایی و کمک شود.

وی وضعیت اجتماعی استان را نیازمند عزمی جهادی راسخ و همه جانبه از سوی همه نهادها دانست و افزود بی تردید اراده ای که در قوه قضائیه برای این مسأله مهم و آماده خدمت است ، اراده ای خلل ناپذیر و با حسن نیت و با هدف غایی گره گشایی از طریق خدمات قضائی و حقوق در راه تولید و اشتغال است.

گفتنی است راهبردها و سیاستهای کلان اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبری معظم انقلاب ابلاغ شده متوجه تمامی قواست و قوه قضائیه نیز با این رویکرد در صدد ایفای نقش خود در شکوفایی اقتصاد مقاومتی کشور است.