دکتر عدالت خواه: تبانی و تباهی ایجاد داعش در نتیجه احساس خطر استکبار جهانی از اسلام ناب بود

17 مهر ماه 1396 - 0 : 12


دکتر عدالت خواه: تبانی و تباهی ایجاد داعش در نتیجه احساس خطر استکبار جهانی از اسلام ناب بود

دکتر عدالت خواه رئیس شورای عالی قشر بسیج کارمندان استان کرمانشاه گفت دستگاه قضائی به جهت حسن انجام رسالتش همواره مورد هجمه های معاندین فرامرزی و نیز فریب خوردگان و ساده لوحان داخلی قرار گرفته است و این نشانه ای از مظلومیت قوه قضائیه است.

وی که در جمع اعضای شورای عالی قشر بسیج کارمندان استان کرمانشاه و در جلسه ای به مناسبت همایش بزرگ اربعین سخن می گفت یادآور شد: به فرموده امام حسن عسگری (ع) هر مومن پنج نشانه دارد که یکی از این علائم پنجگانه زیارت اربعین است.

رئیس کل دادگستری در ادامه سخنان خود و با بیان اهمیت پاسداشت اربعین حسینی و شرکت آحاد مردم و کارکنان در این همایش بزرگ پیشنهاد کرد که ادارات از وجوهی که صرف برنامه های مخلف  می شود با مدیریت اداری مشوقهایی برای تسهیل سفر کارکنان به همایش بزرگ اربعین در نظر بگیرند چرا که این حرکت به خودی خود ترویج معروف است .

ایشان ادامه داد: ادارات سعی کنند حتی المقدور خدماتی به زوار محترم اعم از اسکان ، استفاده از ابنیه در اختیار و مواد مصرفی و خوراکی ارائه کنند.

وی گفت: نتیجه بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که لزوم اهتمام جدی در دستیابی اقداماتی در تقویت زمینه های مخابراتی ، جاده ای ، پزشکی ، خدمات بین راهی انتظامی و ... است . مدیران محترم این اطمینان را داشته باشند در مسیر این خدمات رسانی هر جا که نیازی به حمایت و نقش آفرینی دستگاه قضائی داشته باشند این دستگاه تمام قد برای اقامه اربعین و تسهیل آن در حوزه  قضائی کرمانشاه قیام کرده و حمایت خواهد کرد.

دکتر عدالت خواه در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان ساخت: امروز اسلام خودش را در توسل به ائمه اطهار (ع) نشان می دهد. دیدیم که هفتاد کشور در تبانی مذبوحانه ای سعی در جعل تاسیس شومی به نام نامی و مبارک رسول اکرم (ص) داشتند و با ایجاد گروهی موسوم به داعش سعی در انحراف مسیر نورانی اسلام داشتند و خواستند چهره منور اسلام  و مسلمین را مخدوش کنند که بحمدالله بساطشان در شرف برچیده شدن نهایی است.

وی ادامه داد این تبانی و تباهی در اثر احساس خطری شکل گرفت که از گرویدن افواجی در اقصای عالم به جذبه اسلامی محمدی برای استکبار جهانی ایجاد شد.

لازم به ذکر این جلسه به میزبانی شرکت برق منطقه ای غرب در استان کرمانشاه برگزار شد.