ملاقات چهره به چهره رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیش از ۱۳۰ نفر از مردم

13 ارديبهشت ماه 1400 - 0 : 16


ملاقات چهره به چهره رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیش از ۱۳۰ نفر از مردم
 

دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه مطابق معمول هر دوشنبه و در شرایط سخت بیماری کرونا و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی بیش از ۱۳۰ نفر از مردم استان کرمانشاه را شخصا به حضور پذیرفته و مستمع مشکلات ایشان شد و دستور قضایی لازم برای حل این مشکلات صادر کرد.

دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان اینکه وقت تمام قضات و کارمندان متعلق به مردم است گفت با توجه به شرایط سخت کرونایی نمی توانستیم درخواست های مردم را نادیده بگیریم و با حفظ پروتکل‌های بهداشتی حدود ۱۳۰ نفر از هم استانی های عزیز را ملاقات کردیم و به مشکلات آنها رسیدگی شد.
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه رسیدگی به مشکلات مردم باید از اولویت‌های کاری باشد افزود: همواره تاکید کرده ایم که خدمت به مردم را از وظایف اصلی خود می دانیم و در این راه تمام تلاش خود را بکار می گیریم تا در جهت رضایت آنها و حل مشکلاتشان اقدام کنیم.
وی افزود: معتقدیم ارتباط دوسویه و چهره به چهره در ملاقات مردمی موجب اقناع و جلب رضایت ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی، شناخت و رفع فوری برخی از مشکلات مراجعین و پاسخگویی صریح و شفاف می‌شود. این مهم سرمایه‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد و می‌تواند سبب کاهش مراجعات به دادگستری شود.
ایشان تاکید کرد در سال جدید برآنیم موضوع ملاقاتها را همواره مورد توجه قرار داده و مشکلات را تا حصول نتیجه پیگیری کنیم.
ایشان اضافه کرد حفظ کرامت مراجعین، حل مشکلات آنها در چارچوب قانون، اقناع مراجعین با گفتگو، جلب رضایت آنها و افزایش سرمایه اجتماعی از جمله اهدافی است که به دنبال تحقق آنها هستیم.