تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه

28 بهمن ماه 1399 - 0 : 11


تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاهرئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و هیات همراه با حضور در دفتر رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از ایشان و دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از حمایت های دستگاه قضائی استان از دانشگاه علوم پزشکی در مبارزه با کرونا تقدیر کردند.
دکتر توسلی زاده در این نشست با اشاره به مسئولیت های سنگین دانشگاه علوم پزشکی بخاطر شیوع  ویروس کرونا در کشور و در استان کرمانشاه تأکید کرد یکی از موضوعات مهم که دانشگاه علوم‌پزشکی با آن دست به گریبان است موضوع کرونا است که بار سنگینی بر سیستم سلامت وارد کرده و ما بر خود لازم می دانیم  به خاطر مردم، حقوق مردم و تأمین سلامت آنان در کنار شما باشیم و حمایت کنیم.
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت این حمایت رویکرد تمامی مجموعه دستگاه قضائی استان است که در این زمينه و موضوعات مرتبط از جمله مسائل حقوقی مرتبط، فعالیت و همکاری ما در راستای قانون و حفط حقوق مردم بوده و می باشد.
در ادامه دکتر کرمی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه نیز بیان داشت حمایت ما از دانشگاه علوم پزشکی، برای پیشبرد اهداف بهداشتی و درمان استان و رفاه مردم است و خوشحالیم که نتیجه های خوبی نیز به دست آمده است‌ .
دکتر مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز طی سخنانی از حمایت دستگاه قضائی استان از دانشگاه علوم‌پزشکی تقدیر کرد.
ایشان افزود وظایف دانشگاه شامل حوزه گسترده ای است و علاوه بر وظایف بهداشتی و درمانی، پروژه های مختلف را به پیش می برد که انجام آنها بدون حمایت قوه قضائیه مقدور نیست.
دکتر مرادی خاطرنشان ساخت خوشبختانه در طی چند سال گذشته بالاترین و بهترین همکاری بین دادگستری و دانشگاه صورت گرفته و این  مایه افتخار ماست.
در پایان این دیدار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از همراهی یک ساله رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در مبارزه با کرونا با اهدای لوح و نشان دانشگاه، تقدیر کرد.