تقدیر رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از مردم و مسئولین پس از سفر ریاست معظم قوه قضائیه به کرمانشاه

21 دي ماه 1399 - 0 : 10


تقدیر رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از مردم و مسئولین

پس از سفر ریاست معظم قوه قضائیه به کرمانشاه

 

باسمه تعالی

نوزدهمین مقصد سفرهای استانی رئیس معظم قوه قضائیه به نام کرمانشاه عزیز رقم خورد. که بحمدالله به عنوان یکی از پربارترین سفرهای معظم له به ثبت رسید .

آنچه در این سفر یکی از چشمگیرترین بخشهای سفر به شمار می آمد وفاق و هم افزایی مثال زدنی مردم و مسئولین استان بود که چهره ای روشن  از فرهنگی اصیل و کهن این خطه را به نمایش گذاشت. علی ایحال بر خود واجب می داند که از همراهی تک تک مردم عزیز استان و نیز مسئولین محترم که بای نحو­ کان  از هیچ همراهی و همدلی با خادمان خود در دستگاه قضائی استان دریغ و مضایقه ای نداشتند صمیمانه سپاسگزاری کند.

بی شک حضور معنوی حضرت آیت الله علما نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، جناب ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه­ی محترم پاوه وسایر ائمه­ی جمعه استان، اعضای شورای قضایی و همکاران ارجمند قضائی و اداری ، همراهی ثمر بخش استاندار محترم کرمانشاه و  معاونین  ایشان ، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم کرمانشاه و فرمانداران ارجمند سراسر استان، کلیه مدیران گرامی اجرایی  استان و نیز فرماندهان وقوای محترم نظامی، انتظامی و امنیتی خانواده های معظم شاهد و ایثارگران استان ، روحانیت محترم ، اصحاب رسانه، مصلحین و نخبگان استان به غنای هر چه بیشتر این سفر انجامید که شایسته ­ی تقدیر ویژه و سپاسگزاری قلبی است .

امید است در آینده ای نزدیک آثار وبرکات مکمل این سفر به تقویت هر چه بیشتر دستگاه قضایی استان بیانجامد و از رهگذر آن، توفیق ارتقای خدمت کمی و کیفی به مردم عزیز این استان فراهم­ شود. ان شاءالله.

 

پرویز توسلی زاده

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه