تقدیررئیس کل دادگستری از رئیس و کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

25 شهريور ماه 1399 - 0 : 8


تقدیررئیس کل دادگستری از رئیس و کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه


دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان با حضور در دانشگاه علوم پزشکی از رئیس و کادر درمان این دانشگاه با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.
در این دیدار رئیس کل دادگستری اظهار داشت ویروس کرونا به سبب زوایای ناشناخته آن بار روانی سنگینی را به جامعه بارکرده است که فداکاریها و ایثار جامعه درمان اضافه بر کمک به بیماران نقش تعدیل کننده فشارهای روانی اجتماعی را نیز ایفا می کند.
ایشان افزود من صمیمانه از تک تک کادر درمان استان قدردانی می کنم و چنانکه به فرموده مقام عظمای ولایت همه تابع ضوابط اعلامی از سوی متخصصان حوزه بهداشت و درمان هستیم از همه مردم عزیز استان می خواهم که عملا و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی حافظ سلامت فردی و اجتماعی خود باشند و در عمل از کادر محترم درمان استان قدردانی کنند.
رئیس کل دادگستری در ادامه سخنان خود افزود من از توفیق حضورم برای تشکر از عوامل پزشکی و درمانی در دانشگاه علوم پزشکی قلبا ابراز خرسندی می کنم و اگر همه روزها به این منظور در مراکز درمانی حاضر شوم در مقابل حجم فداکاری این عزیزان کار بزرگی نکرده ایم.
ایشان به پشتیبانی تمام عیار دستگاه قضائی از فعالیت های ارزنده دانشگاه علوم پزشکی اشاره کرد و افزود موظفیم در کنار این عزیزان باشیم و اجازه ندهیم ذهن آنها درگیر مسائل حاشیه ای شود و از این طریق خللی در نیت و انگیزه های معنوی این عزیزان در خدمت به مردم وارد شود.
دکتر توسلی زاده ضمن ادای احترام به شهدای شریف مدافع سلامت علاوه بر زحمات صف و جان فشانی های پزشکان و پرستاران و تمامی موثران این حوزه ، مدیریت و راهبری حوزه درمان استان را نیز قابل تحسین خواند و با اهدای لوحی از خدمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به نیابت از همه خدمتگزارن بهداشت و درمان استان تشکر کرد.