آیین تکریم و معارفه روسای کل پیشین و جدید دادگاههای عمومی و انقلاب کرمانشاه

22 مرداد ماه 1399 - 0 : 10


آیین تکریم و معارفه روسای کل پیشین و جدید دادگاههای عمومی و انقلاب کرمانشاه

دکتر توسلی زاده در آیین تکریم و معارفه روسای کل پیشین و جدید دادگاههای عمومی و انقلاب کرمانشاه که با حضور شورای معاونین و قضات دادگاههای عمومی و انقلاب برگزار شد بر لزوم تعامل و هم افزایی میان مجموعه قضائی استان تاکید کرد و یادآور شد پیشرفت در کار مدیون و محصول همکاری همه قضات و کارمندان یک مجموعه است که با تلاش خود این پیشرفت را تکامل می بخشند.

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که اصلاح دستگاه قضایی را اصلاح سایر دستگاهها می دانند تاکید کرد اصلاح در کار قضائی منجر به رضایت مردم خواهد شد و این رضایت به نوعی رضایت خدا را به دنبال دارد و ما برای همین دو مقوله مهم باید کار کنیم اول رضایت خداوند و دوم خدمت به مردم که اساس نظام هستند.

دکتر توسلی زاده بابیان اینکه تغییر سمت ها امری طبیعی است و همه روزی باید این منصب ها را به فرد دیگری واگذار کنیم خاطر نشان ساخت وظیفه شرعی و اخلاقی ماست در این جابجایی ها با اخلاق حسنه مناصب را تحویل و یا واگذار کنیم و تعلق به این امور نمی تواند ما را در چارچوب های اخلاقی و شرعی هدایت کند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه رسیدگی به مشکلات مردم را باید در اولویت کارهای خود قرار دهیم تاکید کرد با همین شیوه توانسته ایم روحیات مردم را ملایمتر و از مراجعه مکرر آنها به دادگستری بکاهیم چرا که در این مدت مشکلات آنها را ریشه ای حل کرده ایم.

وی گفت طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکیدات ریاست معظم قوه قضائیه وظیفه داریم کار و زندگی را برای مردم آسان کنیم.

رئیس شورای قضائی استان با تشکر از خدمات بهمن نریمانی که بیش از 10 سال در سمت رئیس کل دادگاههای عمومی و انقلاب کرمانشاه بودند ایشان را فردی دینی و اخلاقی توصیف کرد و یادآور شد بعد از این نیز از نظرات ارزشمند ایشان در هدایت و اداره دستگاه قضائی استان بهره خواهیم گرفت.

دکتر توسلی زاده از رئیس کل جدید دادگاههای عمومی و انقلاب استان به نیکی یاد کرد و افزود آقای مرادیفر فردی تاثیر گذار و صاحب اندیشه هستند و انتظار می رود همه همکاران با ایشان هم افزایی داشته باشند تا گام های اساسی در کاهش موجودی، کاهش ورودی، سازش در دعاوی و دیگر مسائل برداشته شود.

در ادامه این مراسم بهمن نریمانی رئیس کل پیشین دادگاههای عمومی و انقلاب کرمانشاه با ارائه آماری از خدمات بیش از 10 سال خود و مجموعه همکاران، ماحصل کار را مثبت ارزیابی کرد و گفت موفقیت حاصل شده محصول کار و تلاش همه همکاران اعم از قضات و کارمندان بوده است باشد که مرضی رضای خداوند نیز واقع شود.

بهمن مرادیفر رئیس کل جدید دادگاههای عمومی و انقلاب کرمانشاه نیز علم محوری و عدالت محوری را اساس کار خود دانست و تاکید کرد با این تفکر به دنبال رضایت خداوند هستیم و بنا داریم سلامت کاری را محور قرار دهیم و همواره در هر جایی که مشغول بوده ام بر این اصول تاکید و تکیه داشته ایم.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات بهمن نریمانی و آرزوی توفیق برای ایشان در سمت جدید در دادگاههای تجدید نظر استان، بهمن مرادیفر به عنوان رئیس کل جدید دادگاههای عمومی و انقلاب کرمانشاه انتخاب و انتصاب شد.