به منظور حمایت از تولید در هفته قوه قضائیه شکل گرفت: افتتاح شعبه شورای حل اختلاف در خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه

5 تير ماه 1399 - 0 : 11


به منظور حمایت از تولید در هفته قوه قضائیه شکل گرفت:

افتتاح شعبه شورای حل اختلاف در خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه

 

به منظور حمایت از تولید کنندگان و در سال جهش تولید و به منظور تسهیل در کار صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه شعبه ای از شعب شورای حل اختلاف کرمانشاه در خانه صنعت استان با حضور مسئولین قضایی و اجرایی  افتتاح شد.

 دارابی رئیس سازمان صنعت وتجارت استان با تشکر از دستگاه قضایی استان که در عمل حامی تولید کنندگان و صنعتگران بوده است افتتاح شعبه شورای حل اختلاف را نشان از همت جدی دادگستری استان کرمانشاه برای حمایت از تولید دانست.

تجری معاون رئیس کل دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف استان، رویکرد جدید دستگاه قضایی و ریاست قوه قضائیه و نیز رئیس کل دادگستری استان را حل اختلاف توسط خود مردم دانست و گفت به همین منظور و در راستای تاکیدات حضرات ارجمند مصمم به ایجاد شعبه شورای حل اختلاف در خانه صنعت استان کرمانشاه شدیم.

ایشان افزود تصمیم داریم این شعب را افزایش داده و در شهرستانها نیز با توجه به نیازهای موجود اقدام به این کار کنیم.

تجری اضافه کرد اهمیت دادن به بخش تولید و صنعت می تواند سبب ارتقای این بخش شود و در کمترین زمان به مشکلات آنها رسیدگی شود و حتی المقدور از تشکیل پرونده جلوگیری شود.

ایشان در پایان ابراز امیدواری کرد این اقدام سبب کاهش اختلافات شود و از سوی دیگر سبب شکوفایی و تسری در کار تولید کنندگان شود.

کرمی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه نیز با بیان اینکه کشور در جنگ اقتصادی به سر می برد یادآور شد همه به نیکی می دانند بی رحمانه ترین تحریم ها بر کشور ما تحمیل شده است و بی شک امروز سربازان این جنگ اقتصادی تولید کنندگان و صنعتگران هستند و ما نیز به هر طریق باید پشتیبان و مشوق این عزیزان باشیم.

کرمی افزود اختلاف در جامعه طبیعی است و در بخش تولید نیز همین گونه است اما یقینا اگر کسانی بخواهند در بخش تولید اخلال ایجاد کنند اجازه نخواهیم داد و با آنها برخورد خواهد شد.

دادستان کرمانشاه ایجاد شعبه شورای حل اختلاف را سبب پیشبرد کار در بخش تولید دانست و تاکید کرد از توسعه این شعب پشتیبانی خواهیم کرد و از این پس اختلافات این حوزه را به این شعبه ارجاع خواهیم داد که اختلافات در کمترین زمان ممکن حل شود

.