دکتر توسلی زاده: میراث بزرگ شهدا برای ما بصیرت انقلابی و اسلامی است

1 تير ماه 1399 - 0 : 10


 

دکتر توسلی زاده: میراث بزرگ شهدا برای ما بصیرت انقلابی و اسلامی است

 

در اولین روز از هفته قوه قضائیه رئیس کل دادگستری استان و اعضای شورای قضائی با حضور در مزار شهدا با قرائت فاتحه و نثار گل با آرمانهای بلند انقلاب تجدید میثاق کردند.

 

دکتر توسلی زاده در مراسمی که به همین منظور در گلزار شده برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی بهشتی و یارانش که جان خود را برای اسلام در طبق اخلاص گذاشتند یادآور شد آنچه شهدا به عنوان میراث گران سنگ برای ما به ارمغان گذاشتند و امروز بر اساس آن راه را می شناسیم بصیرت انقلابی و اسلامی است.

 

رئیس شورای قضائی استان خاطر نشان ساخت شهدا به منزله ارکان سکون نظام ارزشی و انقلابی ایران هستند و اگر نبود جان فشانی این عزیزان و بصیرت افزایی مقام معظم رهبری ، به یقین شناخت راه کار آسانی نبود و چه بسا راه را اشتباه می رفتیم.

 

دکتر توسلی زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اندیشه و تفکر اسلامی در جهان امروزی بیان داشت اندیشه و تفکر اسلامی در تمامی حوزه ها امروز به عنوان یک اصل حکومت داری در مقابل تفکر استکباری غرب قرار گرفته است و آنها در بن بست فرو برده است.

 

رئیس کل دادگستری استان در ادامه یادآور شد امروزه بر ماست که با انجام درست کارها و تلاش برای رفع مشکلات مردم که مورد تاکید و توصیه مقام معظم رهبری و ریاست معظم قوه قضائیه است ، خون شهدا را پاس بداریم.

 

ایشان افزود مشکلات زیادی وجود دارد که معتقدیم و واقعیت این است باید با علمی کردن کارها و بکارگیری ظرفیت قوانین موجود و تکیه بر توصیه های مقام معظم رهبری که کار قوه قضائیه را مبتنی بر حکمت و علم می دانند ، این مشکلات را از سر راه بر داریم.

در ادامه این مراسم رئیس کل دادگستری و اعضای شورای قضائی استان با حضور در مزار شهدا و با قرائت فاتحه و نثار گل ضمن تجدید با آرمانها بلند انقلاب ، به مقام شامخ این شهدای بزرگ ادای احترام کردند.