دادستان کرمانشاه: با احتکار کنندگان ماسک و مواد ضدعفونی کننده برخورد می کنیم.

5 اسفند ماه 1398 - 0 : 12


دادستان کرمانشاه:
با احتکار کنندگان ماسک و مواد ضدعفونی کننده برخورد می کنیم .

به گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه، محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به مشاهده مواردی از مبتلایان به کروناویروس در کشور، اظهار کرد: در این راستا، به منظور پیشگیری از انتقال این بیماری بین مردم نیاز است برخی از اقلام بهداشتی به اندازه کافی در داروخانه ها موجود باشد.
وی تصریح کرد: با این وجود گزارشاتی مبنی بر کمبود برخی اقلام بهداشتی مانند ماسک، ژل بهداشتی و دستکش در سطح داروخانه های کرمانشاه داشته ایم. .
دادستان کرمانشاه بر انجام نظارت های دقیق بر فرآیند توزیع و قیمت ها در سطح داروخانه های شهر تاکید کرد و گفت: برای تشدید این نظارت ها، گشت مشترکی با حضور نمایندگانی از علوم پزشکی، تعزیرات و دادسرا تشکیل و به بازدید از کلیه انبارهای داروئی و بهداشتی استان خواهند پرداخت. .
وی در ادامه اعلام کرد: اقدامات لازم برای تأمین امکانات بهداشتی در راستای پیشگیری از انتقال این بیماری باید در دستور کار علوم پزشکی استان باشد. .
صادقی متذکرشد: نتیجه اقدامات در خصوص هرگونه احتکار، گرانفروشی و سایر موارد به همراه مستندات به دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه اعلام شود