رسیدگی به مشکلات قضایی مردم شهرستان صحنه با حضور معاونین رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه

18 دي ماه 1398 - 0 : 11


رسیدگی به مشکلات قضایی مردم شهرستان صحنه با حضور معاونین رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه

با حضور معاونین رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه به مشکلات قضایی مردم شهرستان صحنه رسیدگی  و دستورات مقتضی صادر شد.

بهمن نریمانی معاون رییس کل دادگستری و رئیس دادگاههای عمومی و انقلاب شهرستان کرمانشاه با اشاره به شهادت سردار سلیمانی خاطر نشان ساخت سردار شهید سپهبد سلیمانی استوانه محور مقاومت بود و سپاه پاسداران مجری رفراندوم مردمی انتقام با دستور ولایت فقیه بود که آغاز این انتقام امروز عملی شد و به حول و قوه الهی ادامه دارد.

نریمانی در ادامه با اشاره به ملاقاتهای عمومی که توسط دادگستری استان کرمانشاه برگزار می شود یادآور شد در طول هفته دو روز به صورت رسمی در استان و شهرستان ها با مردم برای رفع مشکلات آنها ملاقات داریم که امیدواریم بتوانیم به مردم خدمتی ارائه کنیم.

ایشان به همکاران قضایی توصیه کرد از ظرفیت بزرگان و مردم برای توصیه و توسعه صلح و سازش استفاده کنند و مشکلات توسط خود مردم حل شوند.

وی افزود اعتقاد ما این است که اختلافات خارج از دادگستری برطرف شود چرا که صرفه جویی در وقت و از بین رفتن کدورت و کینه ها از فواید این طرح است.

وی تصریح کرد: به مجموعه دستگاه قضایی استان نیز تاکید شده که اختلافات مردم را به صلح و سازش منتهی کنند.

نریمانی اظهار داشت براساس سیاست های قوه قضاییه همه مدیران و مسوولان قضایی باید در دسترس مردم باشند و هیچ فاصله ای نباید میان مردم و مسوولان باشد.

پیش از این مراسم با برگزاری مراسم تکریم و معارفه دادستانهای سابق و جدید شهرستان صحنه، با تشکر از خدمات یعقوب رستمی دادستان قبلی این شهرستان، با قرائت حکم انتصاب علی شاماری دادستان جدید برای ایشان در سمت جدید آرزوی توفیق شد.