دکتر توسلی زاده: سردار سلیمانی پرورش یافته مکتب اسلام بود

15 دي ماه 1398 - 0 : 14


دکتر توسلی زاده: سردار سلیمانی پرورش یافته مکتب اسلام بود

مراسم گرامیداشت سردار رشید اسلام و مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور و سخنرانی رئیس کل دادگستری استان و جمعی از قضات و کارکنان دادگستری و روسای ادارات و سازمانهای تابعه در نماز خانه پیامبر اعظم (ص) دادگستری کل استان کرمانشاه برگزار شد.
در این مراسم معنوی که با ختم دسته جمعی قرآن و نیز مداحی همراه بود، دکتر توسلی زاده با تبریک و تسلیت شهادت سردار بزرگ مقاومت جهان اسلام گفت این شهادت را تسلیت باید گفت از آن جهت که شخصیتی بزرگ و انسانی شجاع و ولایت مدار را از دست دادیم و از وجود پر برکت او محروم شدیم. کسی که نقشه خاورمیانه بزرگ آمریکا را نقش بر آب کرد.
رئیس کل دادگستری ادامه داد و باید شهادت ایشان را تبریک گفت از آن جهت که اسلام عزیز چنین شخصیت های بزرگی را پرورش می دهد. سردار سلیمانی پرورش یافته مکتب اسلام است و یقینا با شهادت او هزاران رویش همانند او روی خواهد داد.
وی در ادامه به نقش بی بدیل سردار سلیمانی اشاره کرد و خاطر نشان ساخت نقش این شخصیت بزرگ در جنگ تحمیلی و مبارزه با اشرار شرق کشور و نیز مبارزه با داعش و رژیم صهیونیستی بی بدیل و فراموش ناشدنی و تا همیشه ماندگار خواهد بود.
دکتر توسلی زاده با اشاره به خباثت های آمریکای جنایتکار یادآور شد مشکل استکبار جهانی با نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که نمی تواند حکومت اسلام را بر جهان بر بتابد و تحمل کند. بر همین اساس با شیوه های خبیثانه و جنایتکارانه به خیال خام خویش دست به چنین جنایاتی بزرگی می زند.
عالی ترین مقام قضایی استان افزود شهادت این مرد بزرگ تمام غرب و اذنابش را خصوصا سران استکبار و صهیونیست جهانی را دچار سردرگمی آشکاری کرده است و از انتقام ایران اسلامی و محور مقاومت به شدت در هراس سنگینی افتاده اند.
دکتر توسلی زاده در پایان سخنان خود شهادت سردار بزرگ سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش را محضر  حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری و نیز ملت بزرگ ایران تبریک و تسلیت گفت و اظهار امیدواری کرد با کار و تلاش مضاعف راه این شهید بزرگوار و شهدای انقلاب را ادامه دهیم.
ختم دسته جمعی قرآن، پخش کلیپ هایی از زندگی و رزمندگی سردار سلیمانی و نیز نوحه خوانی از دیگر برنامه های این مراسم بود.