در مکتب اهل بیت هرگز بن بست وجود ندارد/ موفقیت در پی اطاعت از ولایت فقیه

4 آبان ماه 1398 - 0 : 14


در مکتب اهل بیت هرگز بن بست وجود ندارد/ موفقیت در پی اطاعت از ولایت فقیه

مراسم عزاداری به مناسبت ایام حزن انگیز پایان ماه صفر خصوصا رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص) و نیز شهادت امام حسن مجتبی و امام رضا علیهم السلام با حضور رئیس کل دادگستری و سخنرانی حجت الاسلام  والمسلمین جلیلیان مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جلیلیان با تسلیت ایام پایانی و حزن انگیز ماه صفر خصوصا رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و با پرداختن به این موضوع که اطاعت از سیره و سنت پیامبر (ص) ما را به اطاعت از ولایت رهنمون می سازد ، یادآور شد: در هر زمانی خداوند ولی قرار داده است که اطاعت از آن واجب است . هر جا اطاعت از ولی بوده است عزت به دنبال داشته است.

وی تاکید کرد در مکتب ائمه علیهم السلام هرگز بن بستی وجود ندارد  و از قیام امام حسین (ع) می توان به راحتی درس عزت نفس آموخت و با بهره گیری از آن و پیروی از این شیوه ذلتی وجود نخواهد داشت و این نشان می دهد  پیروی از ولایت فقیه موفقیت را به دنبال دارد .

این مقام مسئول در سپاه در ادامه سخنان خود با یادآوری این نکته اساسی که در بیان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری همواره تاکید بر رعایت و پایبندی به  قانون بوده است  اظهار داشت : نبود پایبندی به قانون خسران همگانی به دنبال دارد . پایبندی به قانون خصوصا برای مسئولان از موکدات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

در ادامه این مراسم ، عزاداری توسط مداح اهل بیت برگزار شد.