دیدار نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس کل دادگستری

18 مهر ماه 1398 - 0 : 11


دیدار نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس کل دادگستری

دکتر مصری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در دادگستری کل استان کرمانشاه با دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری دیدار و گفتگو کرد.

دکتر مصری ضمن تبریک انتصاب دکتر توسلی زاده به عنوان یک مدیر بومی و مردمی ، حضور ایشان به عنوان سکاندار دستگاه قضائی استان را  فرصتی مغتنم و ذیقیمت دانست که همگان باید از آن استقبال کنند و به قضات و کارکنان دادگستری توصیه کرد نهایت تلاش خود را برای موفقیت دادگستری به کار گیرند.

وی ضمن تمجید از عملکرد آیت الله رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه به سبب اقدامات موثر و مثبت از زمان تصدی ، یادآور شد با شناخت خوبی که ایشان از دستگاه قضائی و قوانین حقوقی دارند توانسته اند در این مدت کوتاه سبب شوند اقبال عمومی به قوه قضائیه بیشتر شود که امیدواریم این شیوه درست نیز در دادگستری استان کرمانشاه با حضور دکتر توسلی زاده محقق شود.

دکتر توسلی زاده رئیس کل دادگستری نیز ضمن تشکر از حضور دکتر مصری و با بیان اولویت برنامه های دادگستری استان کرمانشاه ، حضور ایشان در جمع نواب مجلس شورای اسلامی را فرصت خوبی برای استان دانست و خاطرنشان ساخت حضور ایشان در قوه مقننه  به عنوان نائب رئیس می تواند در اصلاح برخی قوانین موثر  واقع شود.