دکتر عدالت خواه در جمع کارمندان دادگستری: مشورت درون سازمانی مبنای عزل و نصب ها/ هیچ فشار بیرونی کارگر نیفتاد

12 شهريور ماه 1398 - 0 : 14


دکتر عدالت خواه در جمع کارمندان دادگستری: مشورت درون سازمانی مبنای عزل و نصب ها/ هیچ فشار بیرونی کارگر نیفتاد

به مناسبت ایام محرم الحرام رئیس کل دادگستری استان در جمع کارمندان دادگستری کرمانشاه با تسلیت این ایام و گرامیداشت یاد و خاطره مدافعان حرم که حریم حرم را حفاظت کردند ، سراسر قیام حضرت اباعبدالله (ع) را درس می دیدند که باید از آنها استفاده کرد.

دکتر عدالت خواه با اشاره به حدیثی از نبی مکرم اسلام (ص) که می فرماید :إنّ لِقَتلِ الحُسينِ حَرارَةً في‌ قُلوبِ المُؤمِنينَ لاتَبرُدُ اَبَداً.  شهادت امام حسين عليه‌السلام يک داغ سوزاني است در دل مؤمنين که هرگز به سردي نمي‌گرايد(و هرگز از بين نخواهد رفت) یادآور شد علیرغم تمامی دشمنی ها و تبلیغاتی که علیه معارف دینی صورت می گیرد اما عشق به امام حسین (ع) فروکش نکرده است و هر ساله می بینم ایام عزاداری ایشان با شور بیشتری برگزار می شود .

ایشان در ادامه سخنان خود با اشاره به حضور 5 ساله خود در استان کرمانشاه مبنای تغییرات در دستگاه قضائی استان را مشورت های درون سازمان و به دور از هر گونه فشار بیرونی دانست و گفت تمامی این اتفاقات برای پیشبرد اهداف سازمان بوده است و بر آن بودیم که سازمان را سازماندهی کنیم و خداوند را شاکریم به دور از حب و بغض های شخصی و تنها بر اساس مصالح سازمان تصمیم گیری شده است.

رئیس کل دادگستری ادامه داد همواره در راه رسیدن به اهداف چالش های بوده است اما بحمدالله با گذر از سختی ها و مشکلات توانستیم دستگاه قضائی استان را با رعایت استقلال سازمانی به آرامش برسانیم و در این مسیر جا دارد از همکاری همه شما کارمندان خوب دادگستری تشکر کنم که اگر این همراهی نبود رسیدن به هدفت سخت و مشکل بود.

وی تاکید کرد در همه حرکت ها دقت کنید که اگر آن حرکت در مسیر انقلاب ، نظام و ارزشهای اسلامی بود همراهی و همکاری بیش از پیش داشته باشید در غیر این صورت مقابله عاقلانه و هوشمندانه را در دستور کار قرار دهید.

در ابتدای این مراسم نوحه خوانی و عزاداری توسط مداح اهل بیت به مناسبت ایام محرم الحرام برگزار شد.