روز خبرنگار گرامی باد

17 مرداد ماه 1398 - 0 : 11


باسمه تعالی

17مرداد که با نام یکی از تأثیرگذارترین حرفه ها نامگذاری شده مناسبت ارزنده ایست که قدر بدانیم ، علم ، هنر ، حرفه و شغل خاصی را که به حکم اخلاق حرفه ای آن ، از مهمترین دغدغه های جهان معاصر ماست.

" روز خبرنگار" را باید از سویدای ضمیر به مجاهدان میدان معنا و حقیقت تبریک گفت و بویژه در چنین روزگاری  که کشور عزیزمان در حال جنگ تمام عیار با رسانه های استکباری است باید در پشت این جبهه برایشان دعا کرد تا سلاحشان در این نبرد نرم کارآمد و کارساز شود.

هر خبر می تواند برات امید جامعه و یا مایه نومیدی آن شود و این دو مولفه وابستگی مستقیم به ادبیات و آگاهی خبرنگاران دارد که باید برخاسته از فهم اجتماعی سیاسی ، اخلاقی و اعتقادی او در تئوری ولایی عزت حکمت و مصلحت باشد. تا هر خبر تیری باشد که پیشانی استکبار را نشانه رود.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز و پاسداشت زحمات همه عزیزانی که دم و قلمشان برای اعتلای این آب و خاک می تپد توفیق بیش از پیش این افسران جبهه آگاهی و اطلاع را از خدای منان خواهانم.

به امید سربلندی هر چه بیشتر ایران اسلامی و اقتدار روز افزون مقام عظمای ولایت تا سید الاخبار ظهور امام عصر که ان شاءالله شاهد آن باشیم.

 

محمد رضا عدالت خواه

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه