دادستان کرمانشاه: مرحله سوم پرداخت طلب مالباختگان پرونده گلیم و گبه اجرا شد

28 خرداد ماه 1398 - 0 : 12


 

دادستان کرمانشاه:

 

 

مرحله سوم پرداخت طلب مالباختگان پرونده گلیم و گبه اجرا شد

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از ورایز هشت میلیارد و 900 میلیون تومان به حساب تعدادی از مالباختگان پرونده گلیم و گبه کرمانشاهان خبرداد.

محمدحسین صادقی با اعلام این خبر اظهارکرد: در آستانه هفته قوه قضائیه سومین مرحله پرداخت طلب مالباختگان پرونده موسوم به گلیم و گبه کرمانشاهان امروز(28 خرداد) به حساب شکات نزد بانک ملی واریز شد.

وی تصریح کرد: در این مرحله هشت میلیارد و 900 میلیون تومان را به حساب هزار و 973 مالباخته واریز کردیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بابیان اینکه پراختی های امروز(سه شنبه) باعث تسویه تعدادی دیگر از شکات شد، خاطرنشان کرد: طی سه مرحله پرداختی که تاکنون داشته ایم، جمعا 9 هزار و 126 نفر تسویه شده اند و مابقی پرداختی ها نیز بزودی انجام خواهد گرفت.

وی میزان کل پرداختی ها طی سه مرحله گذشته را بیش از 80 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: درحال حاضر بخشی از طلب تعداد دو هزار و 576 نفر از شکات باقی مانده که این تعداد در مرحله اول 39 درصد از طلب خود را دریافت کرده اند، اما دستگاه قضایی استان با جدیدت و اولویت در تلاش است تا این افراد را نیز تعیین تکلیف کند.

صادقی در پایان عنوان کرد: مالباختگانی که طلب آنها باقی مانده برای پیگیری طلبشان لازم نیست مراجعه حضوری به دادسرا داشته باشند، چراکه تمام اطلاعات جدید را از طریق رسانه های عمومی اعلام خواهیم کرد.